top of page
 • מה זה פסטיבל הצלילה?
  פסטיבל הצלילה הוא אירוע של 3 ימי פעילויות מעולם הצלילה והטבע הימי שמטרתו היא לקרב בין קהל אנשי הים, הצוללים וחובבי הטבע הימי לבין מה שהם אוהבים כל כך – הים.
 • האם חייבים להירשם?
  כן. ההשתתפות בפסטיבל מותנית בהרשמה מראש באתר הפסטיבל ורכישת כרטיס מששתף בעלות של 55 ₪ / 35 ₪ לילד עד גיל 12.
 • האם חייבים רשיון צלילה בכדי להשתתף בפסטיבל?
  ממש לא! הפסטיבל לא כולל פעילויות צלילה וכל משתתפיו מוזמנים לצלול בהתאם לרמה וההככשרה שלהם או להירשם לצלילת נסיון באחד ממועדוני הצלילה השותפים לפסטיבל. בנוסף יתקיימו הדרכות של צלילה חופשית ושנירקולים מודרכים באתר הפסטיבל.
 • למי הפסטיבל מיועד?
  פסטיבל הצלילה מיועד לכל מי שרוצה להינות מפעילויות שקשורות לים ולצלילה כמו למשל: הרצאות, תערוכות צילום תת ימי, הדגמות ציוד חדש, מוזיקה טובה, אוכל טעים ותרבות חוף, ליחידים, לזוגות ולמשפחה כולם יחד.
 • איפה פסטיבל הצלילה יתקיים?
  הפסטיבל יתקיים בחוף המזח (חוף הווילג׳ לשעבר) שצממוד למועדון מרינה דייברס ולאתר הצלילה הסטי״ל.
 • מה מקבלים בעצם מההרשמה?
  כל נרשמי הפסטיבל יקבלו תמונה מודפסת מאוסף הצילומים תערוכת הפסטיבל וצמיד משתתף שמקנה להם כניסה למתחם הפסטיבל למופעים, לתערוכה ולשאר התכנים, והשתתפות בכל הפעילויות והגרלת הפרסים שתיערך המהלך ערבי הפעילויות של ימי חמישי ושישי. בין הפרסים: פעילויות וקורסים, ציוד צלילה, וטיולי צלילה בניהם ספארי צלילה לאיים המאלדיביים. בנוסף צמיד המשתתף מקנה מגוון הטבות והנחות אותם תוכלו למצוא בעמוד ההטבות למשתתפי הפסטיבל
 • האם יש אפשרויות לינה מיוחדות למשתתפי הפסטיבל?
  כן! רשת ישרוטל מציעה חבילות לינה מיוחדות במלונות ישרוטל, מרכזי הצלילה דיפ-סיאם ומרינה דייברס מציעים הנחות של עד 50% על אפשרויות הלינה שלהם ועוד, כל הפרטים באתר הפסטיבל בעמוד לינה והטבות.
 • האם אפשר להגיע רק לחלק מהתכנים?
  בטח! יצרנו למענכם תכנים שונים ומגוונים ואנחנו מבינים שכל אחד יעדיף לבחור משהו אחר בעת ביקור באילת, לכן באפשרותכם לבחור לפי לוח הזמנים מה שמתאים לכם ולהגיע ספציפית אליו, ובמחיר הזניח של 55 ₪ תוכלו לעשות זאת בלב שלם.
 • איפה ניתן לראות את התמונות שיופיעו בתערוכה?
  תערוכת הצילום תוצב בכל בוקר של ימי חמישי ושישי בקרקעית הים בעומק של כ-3 עד 5 מטרים מה שיאפשר למשתתפים לראות אותה בשנירקול קליל או בצלילה מה שיכניס אתכם לאווירה שבה הן צולמו. אוסף התמונות מכיל צילומים שנאספו על ידי אוצרי התערוכה נועם קורטלר ובועז סמוראי מרחבי העולם יחד עם שאר הצלמים שמציגים לצידם בתערוכה: עמית ליבר, רפי עמאר, תום שלזינדר, מנאל מג׳אדלה וראג׳ה ג׳ורי. בנוסף במהלך הערבים התמונות יוצגו במתחם הפסטיבל כך שתוכלו להתעמק בהן כמו שצריך גם מחוץ למים.
 • האם ניתן לקנות את התמונות?
  כן! ולא רק זה, כל תמונה שתירכש תעזור לנו להציל את הים אותו כולנו אוהבים. כל הרווחים ממכירת התמונות יתרמו לעמותות שמירה על הסביבה ולפעילויות נקיון חופים ונקיון תת ימי.
 • מה לגבי תחרות הצילום?
  תחרות הצילום נערכת מראש ועל המשתתפים להירשם אליה לפני פסטיבל הצלילה דרך הקישור הבא ולהגיש את הצילומים שלהם בהתאם לתקנון התחרות עד לתאריך הסופי שנקבע ומפורסם בעמוד תחרות הצילום שבאתר.
 • האם יהיו פעילויות שמירה על הסביבה במהלך הפסטיבל?
  ברור! יום שבת ה 19/11/22 הוא היום האקולוגי של הפסטיבל בו ייערכו פעילויות של נקיון חופים, צלילת נקיון תת ימי בחופים הסמוכים לאתר הפסטיבל וובנוסף ייערך מבצע נקיון בינלאומי הראשון מסוגו שייערך בו זמנית ב-3 מדינות שונות: ישראל, ירדן ומצריים. שותפינו מעמותות השמירה על הסביבה יצאו יחד עם מתנדבים נוספים לפעולות נקיון שייערכו בו זמנית גם בעיר עקבה וגם בסיני.
 • אז איך אפשר להירשם לפסטיבל הצלילה?
  פשוט היכנסו לקישור הבא לרכשו לעצמכם כרטיס משתתף לפסטיבל ואל תחכו לרגע האחרון בגלל שתי סיבות: 1. מספר המשתתפים בפסטיבל מוגבל ו-2. ההשתפוות בהגרלה מותנית בהרשמה מראש ולא בזמן הפסטיבל עצמו.
bottom of page