שותפים לפסטיבל

ישרוטל מנטה

מועדון הצלילה ישרוטל מנטה יארח את משתתפי הפסטיבל לערב של הרצאות, מצגות והקרנות סרטים על מסך ענק במדשאת המלון ישרוטל ים סוף. בנוסף מועדון הצלילה יציע חבילות לינה וצלילה ויעניק פרסים למשתתפים באירועי הפסטיבל

ריף הדולפינים

ריף הדולפינים באילת הינו אתר ייחודי מסוגו בארץ ובעולם המאפשר לקהל המבקרים ליהנות מסביבה ואווירה טבעית, נופים קסומים, פינות "סתלבט" על חוף הים ולצפות בדולפינים בבית גידולם הטבעי (בים) והכל, תוך התחשבות מרבית בטבע ובסביבה.

בריף הדולפינים הגישה לדולפינים מבוססת על יחס של כבוד, וכל קשר וקרבה עם בני-האדם במים נוצרים ביוזמתם של הדולפינים, וללא תמורה מעבר לסיפוק יצר הסקרנות כלפי בני-אדם, וההנאה שבקשר הפיזי והנפשי עימם.

אקווה ספורט

מועדון הצלילה אקווה ספורט הוקם בשנת 1962. מאז, במשך עשרות שנים, אנחנו גאים לשתף אנשים באהבתנו לים ולגלות להם את נפלאות העולם התת מימי. החל מצלילות היכרות כחוויה ראשונית ועד לקורסי צלילה בכל הרמות, מדריכינו המקצועיים מאפשרים לכם להגשים חלום. טיולי הצלילה והצלילות המודרכות היומיות שלנו, למגוון רחב של אתרי צלילה באילת ובטאבה, מאפשרים לכם לחוות את הים האדום.

חוף קיסוסקי

ברצועת החוף הקסומה של קיסוסקי תקבלו את כל הטוב שיש לאילת להציע: פעילויות ספורט ימי, מסעדת חוף ופינות ישיבה. החוף משלב פעילויות ספורט ימי מהנות לכל הגילאים.
כל העובדים בחוף קיסוסקי הינם אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שנים בתחום הספורט הימי.קיסוסקי ספורט ימי הוא עסק משפחתי שנוסד עוד בשנת 1981 שדוגל ביחס אישי ומשפחתי לכל אורח ולכל לקוח!
מעבר לספורט ימי, בחוף עומדים לרשותכם שטחי דשא סינטטי, פינות ישיבה מעוצבות ומיטות שיזוף, משטחי הצללה גדולים וגשרים לירידה נוחה לרחצה בים. מסעדת החוף מגישה תפריט מגוון ועשיר לאורחי החוף במחירים אטרקטיביים ביותר.