פסטיבל הצלילה בים האדום
אילת  17-19/11/2022

פסטיבל הצלילה בים האדום

פסטיבל צלילה בים האדום הוא פסטיבל חובה לכל אוהבי הים והצלילה. הפסטיבל, שזוהי שנתו השלישית, מציע בחובו אינספור פעילויות בלוח זמנים מגניב ומטריף אשר יוכלו למצוא בו מקום צוללים בכל הרמות ואף חובבי השנירקול בלבד.

הפסטיבל יתקיים בתחילת החורף המדברי בחודש נובמבר בתקופה הנחשבת לטובה ביותר לצלילה בים האדום- העושר התת ימי, הטמפרטורה של המים ומצב הרוח של הדגים, כולם מעידים על תקופה מדהימה לצלול בה.

במהלך כל יום מימי הפסטיבל תתקיים תערוכת צילומים מהעולם התת הימי שתוצב על קרקעית הים ואורחי הפסטיבל מוזמנים לצפות בה על ידי צלילה בשנירקול בחוף אלמוג. כמו כן ייערכו הרצאות, הקרנות צילומים וסרטים תת ימיים, שעות 'הפי-האוור' בכל שקיעה, מסיבות צוללים, ערב קבלת שבת, מבצע ניקוי חופים, וצלילת ניקיון תת ימי המונית.

לוח הזמנים המלא יפורסם בקרוב.

משתתפי הפסטיבל יוכלו להשתתף בסדנאות צלילה בנושאים: צלילה חופשית, צלילה טכנית וצילום תת ימי.

בנוסף בימי הפסטיבל תיערך תחרות צילום תת ימי עם פרסים יקרי ערך לחובבים ולמקצוענים בצילום תת ימי.

תאגיד התיירות של אילת, התאחדות בתי המלון באילת, עיריית אילת, ושותפים רבים מתחום התיירות והצלילה נרתמו יחד כדי ליצור פסטיבל מהנה לקהל הצוללים ואוהבי הים. תוכלו להכיר את שותפינו לפסטיבל, את אוסף המרצים המדהים, ואת החברות והעסקים שנרתמו לאירוע בקרוב כשכל הפרטים המלאים יפורסמו. אנו מקווים שתנצלו את ההזדמנות להגיע וליהנות מימים של שמש, ים, ועושר תת ימי!

ההרשמה תיפתח בקרוב.

צור קשר

חוף אלמוג, אילת, 88100, ישראל

aquaboaz@gmail.com

Thanks for submitting!